KONST / Litografier / Färglitografi 12735030
nr 1273 5030
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 21/300. Motivet: 45x52 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:12:00